Eylem Tok’tan Taş Kağıt Makas dizisinde bahsedildi! Dizinin o sahnesi sosyal medyada gündem oldu

Taş Kağıt Makas dizisi her hafta büyük ilgiyle izleniyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği dizinin yeni bölümünde ele alınacak olay, lüks otomobiliyle 5 kişiye çarpıp ölümlerine neden olan ve 17 yaşındaki çocuğunu kaçıran yazar Eylem Tok’un hikayesine benzetildi. . Amerika’da bir yaşındaki oğlum.

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yaptığı, senaryosunu Uğraş Güneş’in yazdığı dizide Yeliz Akkaya’nın canlandırdığı “Meryem”in oğlu Furkan, lüks aracıyla kuryeye çarpıyor.

Meryem, olayı kapatmak için çözüm ararken aile büyüğünün (Atsız Karaduman) da desteğiyle önce Katar’a, ardından da Amerika’ya gitmesine karar verilir. Avukat Harun (Ozan Güven), kazanın ailenin şoförünün suçu olmadığını öne sürerek duruma isyan ediyor. Ödüllü oyuncu Doğa Karakaş dizide Meryem’in 17 yaşındaki oğlu Furkan’ı canlandırıyor.

eylem2

Söz konusu sahneye ilişkin sosyal medyada yorumlar yağdı. Sosyal medyada ise “Peki bu bölümde sosyal mesaj vermek istiyorlar”, “Bu bölüm mutlaka izlenmeli, Eylem Tok’un 17 yaşındaki kızını kaçırdığında yaşananları unutturmuyor” yorumları yapıldı. Büyük oğlum ABD’de. Onları dizilerde görmek çok güzel”, “Fragmanda verilen mesajı dün farkettim” gibi yorumlar yapıldı.

taş makas444

NE OLDU?

1 Mart’ta İstanbul Eyüpsultan’da ATV’nin bozuk motorunu kontrol ederken zor durumda kalan gruba lüks ciple çarpan sürücü, kaçtı. Kazada 29 yaşındaki Oğuz Murat Acı hayatını kaybetti, 4 kişi de yaralandı. Kazaya neden olan aracın sürücüsünün yazar Eylem Tok olduğu ve ünlü estetik doktoru Op.Dr.Bülent Cihantimur’un 17 yaşındaki oğlu TC’nin olduğu ortaya çıktı.

Olay yerine gelerek oğlunu alan anne Eylem Tok, sabah 04.30 sıralarında oğluyla birlikte yurt dışına çıkarak Mısır’a kaçtı. Eylem Tok ve oğlunun oradan ABD’ye kaçtığı ortaya çıktı.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Adaylığını açıklayan ünlü sanatçı patron oldu!Adaylığını açıklayan ünlü sanatçı patron oldu!
Ünlü diziden Bahar dizisine bomba transfer!Ünlü diziden Bahar dizisine bomba transfer!
"Allah'ın gazabıyla..." dedi ve gönderdi“Tanrı’nın gazabıyla…” dedi ve atıfta bulundu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber