Başkan Tugay, Bergama köyü sakinleriyle buluştu – GÜNDEM

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Cemil Tugay, Bergama Belediye Başkanı Tanju Çelik ile Tepeköy ilçesini ziyaret etti. Hayvancılıkta sorunların sona ermeye başladığını duyan Tugay, gerekli tedbirleri alacaklarını söyledi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Cemil Tugay’ın Foça’dan sonraki durağı Bergama oldu. Tugay, Bergama Belediye Başkanı Tanju Çelik’i makamında ziyaret ettikten sonra ilçenin en genç nüfusuna sahip Tepeköy ilçesini ziyaret etti. Başkan Tugay, köy yemekhanesinde vatandaşlarla buluşarak sorunları dinledi. Mahalle Muhtarı Mustafa Aktürk’ün de katıldığı ziyarette gerçekleştireceği çalışmaları anlatan Tugay, şunları söyledi: “Seçim belgemi yeni aldım. “Sorunlarınızı dinlemeye geldim” dedi.

Gerekli projeleri gerçekleştireceklerini söyledi.
Tarım arazilerine giden yolların yapılmasını isteyen vatandaşlar, hayvan yetiştirmede yaşadıkları zorlukları anlattı. Hayvan fiyatlarının o kadar arttığını, hayvan alsalar bakamayacaklarını söyleyen mahalle sakinleri, devlete ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne destek çağrısında bulundu. Başkan Tugay, hem köylünün hem de üreticinin nefes alabilmesi için gerekli projeleri yürüteceklerini söyledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber